Okna od nás pro Váš krásný domov

Venkovní žaluzie

 

           

    

+ vysoký stupeň zastínění

+ termoregulační efekt

+ ochranný efekt

+ snižování hladiny venkovního hluku

+ snížená hlučnost žaluzie

O žaluzii

Systém venkovní žaluzie je vhodný k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely v „Z“ tvaru zaručují dokonalé zastínění a působí moderním dojmem. Osazení je možné ve dvou variantách. Varianta s přiznaným kastlíkem pro dodatečnou montáž patří mezi velmi praktické řešení pro instalaci, kde není možnost zednických úprav okenního otvoru. Žaluzie je usazená do výklenku na rám okna. Druhá varianta je určena zejména pro montáž v nově stavěných budovách a ideálně zapadá do průčelí a stává se jeho integrální součástí.

Úspora nákladů na energie

V letních měsících ušetříte za náklady na klimatizaci, protože žaluzie nedovolí tak značné ohřátí Vašeho domu. V místnostech, kde zrovna netrávíte celý den, tak můžete nechat žaluzie zcela zatažené a snížit celkovou teplotu Vašeho interiéru. Termoregulační efekt žaluzie Zetta zvyšuje guma vlisovaná po celé délce lamely.

Velmi kvalitní zvuková izolace

Pokud bydlíte např. blízko silnice a trápí Vás nadměrná hlučnost, jsou předokenní žaluzie důležitým prvkem pro snížení hlučnosti.

Zlepšení ochrany Vašeho majetku

Hliníkové vodící lišty zajišťují nejen stabilitu venkovní žaluzie ve větru, ale jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání..  

Paleta barev

Samozřejmostí je široká barevná škála provedení s možností lakování jednotlivých komponent do jakékoli barvy vzorníku RAL či potažení renolitovou fólií v několika variantách imitace dřeva.

Možnosti ovládání

Jako ovládací prvek můžeme využít kliku či zvolit nejpohodlnější řešení - motorické ovládání s možností využití vícekanálového dálkového ovládání.

Fotografie

Chcete vědět Vaší cenu? Poptejte nás

Kde nás najdete

Kde nás najdete
Celkem 3 pobočky Kompletní kontakty