Okna od nás pro Váš krásný domov

Venkovní roleta

 

           

    

+ lamely plněné PUR pěnou

+ vysoký stupeň zastínění

+ termoregulační efekt

+ ochranný efekt

+ snižování hladiny venkovního hluku

O roletě

Zvolením předokenních rolet zcela jistě uděláte správné rozhodnutí pro bezpečí Vašeho domova a úsporu nákladů na energie. Předokenní rolety ve variantě pro dodatečnou montáž patří mezi velmi praktické řešení pro instalaci, kde není možnost zednických úprav okenního otvoru. Roleta je určena pro montáž jak přímo do výklenku na rám okna, tak i na průčelí objektu díky univerzálnímu tvaru skříně.                                                      

Druhý systém je určen zejména pro montáž v nově stavěných budovách. Zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci s ohledem na absenci zásahů do konstrukce okna a překladu a tím současně nenarušuje energetickou bilanci budovy. Systém ideálně zapadá do průčelí a stává se jeho integrální součástí.

 Úspora nákladů na energie

Stažená roleta v zimních měsících výrazně zvýší teplotu v místnosti a ochrání Vás před mrazem. V letních měsících navíc ušetříte za náklady na klimatizaci, protože roleta nedovolí tak značné ohřátí Vašeho domu. V místnostech, kde zrovna netrávíte celý den, tak můžete nechat zatažené rolety a snížit celkovou teplotu Vašeho interiéru.

 

Velmi kvalitní zvuková izolace

Pokud bydlíte např. blízko silnice a trápí Vás nadměrná hlučnost, jsou předokenní rolety opět ideálním řešením.

Zlepšení ochrany Vašeho majetku

Roletový pancíř je vyroben z kvalitních pevných materiálů a dostat se přes něj není vůbec jednoduchá záležitost.  

Paleta barev

Samozřejmostí je široká barevná škála provedení s možností lakování jednotlivých komponent do jakékoli barvy vzorníku RAL či potažení renolitovou fólií v několika variantách imitace dřeva.

Možnosti ovládání

Jako ovládací prvek můžeme využít popruh, šňůru, kliku či zvolit nejpohodlnější řešení - motorické ovládání s možností využití dálkového ovládání.

Fotografie

Chcete vědět Vaší cenu? Poptejte nás